Hadise: Allah'ım bu felaket artık bitsin! - Magazin Haberleri

21.02.2023 - Salı 09:23

Türkiye, 6 Şubat günü biri 7.7, diğeri 7.6 şiddetindeki iki depremle felaketi yaşadı. Merkez üssü Kahramanmaraş olan, 10 ilimizde yıkıcı etkiye sahip iki depremde, on binlerce kişi hayatını kaybetti.

class="medyanet-inline-adv">

Afet ve Acil Durum (AFAD) Yönetimi Başkanlığı verilerine göre, 20 Şubat saat 20.04'te merkez üssü Hatay'ın Defne ilçesinde 6.4 büyüklüğünde, 3 dakika sonra ise merkez üssü ise yine Hatay'ın Samandağ ilçesinde 5.8 büyüklüğünde iki deprem daha kaydedildi.

Hadise: Allahım bu felaket artık bitsin
Selen Görgüzel: Hayatımızın geri kalanı eskisi gibi olmayacak!

Selen Görgüzel: Hayatımızın geri kalanı eskisi gibi olmayacak!Haberi Görüntüle

Birçok ünlü isim gibi şarkıcı Hadise de Türkiye'de gerçekleşen ve 11 ilimizi etkileyen depremlerin ardından depremzedeler için harekete geçti. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz hafta Hollanda'da başlatılan bir kampanyaya destek verdi.

Hadise: Allahım bu felaket artık bitsin

"ACIMIZ BÜYÜK"

Radyo kanallarındaki yayına katılan Hadise, "Şu an Hollanda'da radyo istasyonundayım. Depremzedeler için yardım toplanıyor... Yoğun bir gün... Acımız büyük... Evet çok zor günler geçiyoruz ama bir olunca gördüğünüz gibi her şeyi başarıyoruz" dedi.

class="medyanet-inline-adv">

Ece Erken deprem çantası hazırladı! 'Bitmeyen bir kabus'

Ece Erken deprem çantası hazırladı! 'Bitmeyen bir kabus'Haberi Görüntüle

"BURADA OLMAK BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"

Gözyaşlarına hakim olamayan şarkıcı şöyle devam etti:

Burada olmak benim için önemli... Çünkü ben gurbetçi bir ailenin evladıyım. Burada insanlarla aramızda köprü olabilmek benim için çok önemli... Daha sonra İstanbul'a döneceğim ve akşamki ortak yayında ben de olacağım.

Hadise: Allahım bu felaket artık bitsin

ÜZÜNTÜSÜNÜ DİLE GETİRDİ

Hadise, dün akşam ise Hatay'da meydana gelen depremlerin ardından 14.3 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden bir paylaşımda bulundu.

Son dakika: Hatay'da 6,4 büyüklüğünde deprem!

Son dakika: Hatay'da 6,4 büyüklüğünde deprem!Haberi Görüntüle

Yaşanan depremler karşısındaki üzüntüsünü dile getiren ünlü isim, "Allah'ım bu felaket artık bitsin! Çok geçmiş olsun..." mesajını yayınladı.

Hadise: Allahım bu felaket artık bitsin

ALINTI KAYNAK: https://www.milliyet.com.tr/cadde/hadise-allahim-bu-felaket-artik-bitsin-6906765

YORUM YAZ