Haberler: Selen Görgüzel takipçilerine seslendi! Hayatımızın geri kalanı eskisi gibi olmayacak! - Magazin Haberleri

22.02.2023 - Çarşamba 01:42

Türkiye, 6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık yıkıcı depremlerin yaralarını sarmaya çalışıyor. Kahramanmaraş'ın yanı sıra Malatya, Gaziantep, Hatay, Adana, Kilis, Adıyaman, Diyarbakır, ve Osmaniye, Elazığ ve Şanlıurfa'yı da etkileyen depremler sonrası acı haberler gelmeye devam ediyor.

class="medyanet-inline-adv">

Afet ve Acil Durum (AFAD) Yönetimi Başkanlığı verilerine göre, dün saat 20.04'te merkez üssü Hatay'ın Defne ilçesinde 6.4 büyüklüğünde, 3 dakika sonra ise merkez üssü ise yine Hatay'ın Samandağ ilçesinde 5.8 büyüklüğünde iki deprem daha kaydedildi. Defne ilçesindeki deprem zeminden 16.74 kilometre Samandağ merkezli deprem ise 7 kilometre derinlikte meydana geldi.

Selen Görgüzel: Hayatımızın geri kalanı eskisi gibi olmayacak
Ece Erken deprem çantası hazırladı! 'Bitmeyen bir kabus'

Ece Erken deprem çantası hazırladı! 'Bitmeyen bir kabus'Haberi Görüntüle

ÜNLÜ İSİMLER TEK YÜREK

Toplam 11 ilde yıkıma yol açan felaket sonrası sanat camiası tek yürek oldu. Bağış ve yardım çağrıları için sosyal medya hesaplarını kullanan ünlüler, 6 Şubat'tan bu yana pek çok paylaşım yaptı.

Selen Görgüzel: Hayatımızın geri kalanı eskisi gibi olmayacak

Paylaşım yaparak takipçilerine seslenen isimlerden biri de yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan'ın eski eşi, şarkıcı ve oyuncu Selen Görgüzel oldu.

class="medyanet-inline-adv">

Son dakika: Hatay'da 6,4 büyüklüğünde deprem!

Son dakika: Hatay'da 6,4 büyüklüğünde deprem!Haberi Görüntüle

"YARALARIMIZI SARMAYA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR"

Instagram sayfasından bir yazı yayınlayan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Hayatımızın geri kalanı ve bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak... Mutluluk bir yer değil, bir süreç; hepimizin zamana ihtiyacı var. Acıya adapte olduk. İyileşmek için sarılmaya ve birbirimizi bırakmamaya, hayatına devam etmek zorunda olanları hafife almamaya, yaralarımızı sarmaya çok ihtiyacımız var.

Selen Görgüzel: Hayatımızın geri kalanı eskisi gibi olmayacak

"EL ELE TUTUŞUP KARANLIĞI GEÇELİM"

Sözlerine, "Şimdi el ele tutuşup karanlığı geçelim" şeklinde devam eden Görgüzel; "Yaşadığımız süreç bize yıllardır unuttuğumuz, belki de hiç öğrenemediğimizi öğretti: Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için..." diye yazdı.

Selen Görgüzel: Hayatımızın geri kalanı eskisi gibi olmayacak

Selen Görgüzel, paylaşımını; "Her şeyin başı; her cümleye hayattaki her canlının koduna DNA'sına, hücresine hayat veren Allah'ın adıyla 'Bismillahirrahmanirrahim' diyerek başlamak" sözleriyle noktaladı.

Depremde hayatını ve yakınlarını kaybeden ünlü isimler

Depremde hayatını ve yakınlarını kaybeden ünlü isimler Haberi Görüntüle

ALINTI KAYNAK: https://www.milliyet.com.tr/cadde/selen-gorguzel-hayatimizin-geri-kalani-eskisi-gibi-olmayacak-6906749

YORUM YAZ