Yağmur Atacan: Kafamı dağıtmaya çalışıyorum, olmuyor - Magazin Haberleri

20.02.2023 - Pazartesi 05:14

6 Şubat saat 4.17'de, Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi merkezli 7.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin şiddeti Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'ı da sarstı.

class="medyanet-inline-adv">

AFAD, ardından 13.24 sıralarında 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından bölgede 7.6 büyüklüğünde bir depremin daha meydana geldiğini duyurdu.

ÜNLÜ İSİMLER TEK YÜREK

Ünlü isimler Türkiye'yi yasa boğan depremde tek yürek olarak, can kaybının arttığı bölgeye yardım ulaştırmak ve depremzedelerin sesini duyurmak için kolları sıvadı.

Yağmur Atacan: Kafamı dağıtmaya çalışıyorum, olmuyor

EVİNE DÖNDÜ, DUYGULARINI PAYLAŞTI

Pınar Altuğ'un eşi Yağmur Atacan hemen arkadaşlarıyla harekete geçti ve Hatay'a gitmek için yola koyuldu. Off road araçlarıyla depremden etkilenen Hatay'ın ulaşılamayan köylerini dolaşan eski oyuncu 7'nci günde evine döndü.

Ezgi Şenler: Başımızın üstünde yeriniz var

Ezgi Şenler: Başımızın üstünde yeriniz varHaberi Görüntüle

"BENDE BİR ANORMALLİK VAR DİYORDUM"

Görevini tamamlayıp evine dönen Yağmur Atacan sosyal medyada yıkılmış bir binayı paylaşarak duygularını paylaştı. Yağmur Atacan paylaşımında "Kafamı dağıtmaya çalışıyorum olmuyor. Döndüğüm bugün tam bir hafta olacak bende bir anormallik var diyordum. Haberleri dinledikçe görüyorum çok şükür normalim" dedi.

Yağmur Atacan: Kafamı dağıtmaya çalışıyorum, olmuyor

class="medyanet-inline-adv">

"60 SAAT DİREKSİYONDAYDIM"

Atacan, döndüğü gün de şunlar söylemişti:

60 saat direksiyondaydım, toplam 6 saat mi uyudum hesaplayamıyorum; 4 günü 14 gün gibi yaşadım. Kendimize yedek çamaşır almayı bile düşünmeden yola çıktık, günlerce uyumadık, beslenmedik, herkese yetemezdik biliyoruz ama keşke şöyle yapsaydım demedim. Eve vardım vicdanım rahat ama gördüklerimi arkada bırakmak imkansız. Onların eski hayatlarına dönme ihtimali yok diyordum artık bizim de zor...

Yağmur Atacan: Kafamı dağıtmaya çalışıyorum, olmuyor
Taha Duymaz'ın enkazdan çıkan eşyaları kahretti!

Taha Duymaz'ın enkazdan çıkan eşyaları kahretti!Haberi Görüntüle

ALINTI KAYNAK: https://www.milliyet.com.tr/cadde/yagmur-atacan-kafami-dagitmaya-calisiyorum-olmuyor-6905834

YORUM YAZ