Türkiye Tek Yürek: Depremzedelere yardım için tüm kanallarda ortak yayın - Son Dakika Türkiye Haberleri

16.02.2023 - Perşembe 03:25

Türkiye Tek Yürek: Depremzedelere yardım için tüm kanallarda ortak yayın - 1

Ülkeyi yasa boğan deprem felaketinde yaraları sarmak için bu akşam saat 20.00’de düzenlenecek yardım gecesi tüm televizyon kanallarını bir araya getiriyor.

Başta Kahramanmaraş ve Hatay olmak üzere Adıyaman, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kilis’i etkileyen depremlerin yıkıcı sonuçlarını yaşayan vatandaşlarımız için Türkiye’nin tek yürek olacağı canlı yayın tüm kanallarda aynı anda ekranlara gelecek. Nihat Hatipoğlu, Pelin Çift, Çağla Şıkel, Tümer Doğru, Nazlı Çelik, Acun Ilıcalı, Deniz Bayramoğlu, Didem Arslan Yılmaz moderatörlüğünde yapılacak ortak yayında sanat, iş ve spor dünyasının önde gelen isimleri ve halk depremzedelere destek olacak.

Bu akşam saat 20.00’de başlayacak “Türkiye Tek Yürek” yardım kampanyasında sevilen dizi ve program yüzlerinin toplayacağı yardımlar AFAD ve Kızılay’a bağışlanacak.

#TürkiyeTekYürek kampanyasına yardımlarınız ile destek vermek için,

📞 Çağrı Merkezi ; 0 (212) 707 01 00

AFAD bağış linki;
https://www.afad.gov.tr/turkiye-tek-yurek-yardim-kampanyasi-bagis-hesabi-numaralari

Kızılay bağış linki;
https://www.kizilay.org.tr/deprem2023/

ANADOLU YAYINCILAR DERNEĞİ: 40 UYDU VE YEREL KANALLA KATILACAĞIZ

Anadolu Yayıncılar Derneği de 40 uydu ve yerel kanalla kampanyaya katılacak.

RTÜK tarafından desteklenen; bu akşam depremzedelerin yaralarını sarmak için gerçekleştirilecek yardım kampanyasına Anadolu Yayıncılar Derneği bünyesinde hizmet veren 40 uydu ve yerel kanalda katılacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan “Gün birlik günüdür. Gün kardeşlik günüdür. 8 büyük televizyon kanalı büyük bir duyarlılık göstermişlerdir. Bizde dernek olarak karınca kararınca üyelerimizle bu yayına destek vereceğiz” diye konuştu.

Türkiye Tek Yürek: Depremzedelere yardım için tüm kanallarda ortak yayın - 2

ALINTI KAYNAK: https://www.ntv.com.tr/turkiye/turkiye-tek-yurek-depremzedelere-yardim-icintum-kanallarda-ortak-yayin,LwRb237l3EyX_cIppO9Wsg

YORUM YAZ