Milli basketbolcu Cedi Osman: Dualarım, kalbim, aklım sizinle (NBA'de Türkiye için saygı duruşu) - Son Dakika Spor Haberleri

20.02.2023 - Pazartesi 00:32

NBA’de Cleveland Cavaliers’ın Detroit Pistons’u konuk ettiği karşılaşma öncesinde, Türkiye'de depremde hayatını kaybeden vatandaşlar için saygı duruşu yapıldı. Saygı duruşunun ardından Rocket Mortgage FieldHouse’da milli basketbolcu Cedi Osman’ın yardım çağrısında bulunduğu video paylaşıldı.

"DUALARIM, KALBİM, AKLIM SİZİNLE"

Cleveland'ın sosyal medya hesabından da paylaşılan videoda Cedi Osman, "Ülkemizde yaşanan deprem felaketi nedeniyle çok üzgünüm. Tüm halkımıza geçmiş olsun. Enkaz altındakilere bir an önce ulaşılmasını diliyorum. Dualarım, kalbim, aklım sizinle. Takım ve bireysel olarak da elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Bir daha böyle felaketler yaşanmaması dileğiyle." ifadelerini kullandı.

CLEVELAND'DAN DESTEK

Öte yandan Cleveland Cavaliers’ın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda ise, "Türkiye ve çevre bölgelerdeki yıkıcı depremlerden etkilenenlere yardım sağlayan yerel ve ulusal kuruluşlara destek olmak için çalışıyoruz." denildi.

Milli basketbolcu Cedi Osman: Dualarım, kalbim, aklım sizinle (NBA'de Türkiye için saygı duruşu) - 1

ALINTI KAYNAK: https://www.ntv.com.tr/sporskor/milli-basketbolcu-cedi-osmandualarim-kalbim-aklim-sizinle-nbade-turkiye-icin-saygi-durusu,O6SWGdcWl0CmYNKgZsfTQg

YORUM YAZ