Mahsun Kırmızıgül: Ben hayatımda bu kadar sarsılmadım - Magazin Haberleri

20.02.2023 - Pazartesi 22:33

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 45 saniye süren deprem; Trabzon, Adana, Gaziantep, Malatya, Kilis, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Osmaniye, Samsun ve Hatay’da da hissedildi. Depremde enkaz altında kalanları kurtarma çalışmaları sürüyor.

class="medyanet-inline-adv">

Mahsun Kırmızıgül, depremden etkilenen Adıyaman’da depremzedeler için tulum dağıttı. Ünlü sanatçı, yardım dağıtırken yaşadıkları duygusal anları da sosyal medyada takipçileriyle paylaştı:

“HAYATIMIN TOKADINI YEDİM”

 Adıyaman'da halk geceyi sokaklarda geçiriyor. Binlerce insan yakınlarından bir ses, bir haber bekliyor. Ben çok duygusal sahneler, filmler çektiğimi sanıyormuşum. Oysa böylesi içimi ürperten, beni böylesine yıkan bir trajedi ile karşılaşmadım. İnanın hayatımın tokadını yedim.

Mahsun Kırmızıgül: Ben hayatımda bu kadar sarsılmadım

Meryem Uzerli'den takipçisine yanıt: Mesajınızı insani anlamda anlamıyorum!

Meryem Uzerli'den takipçisine yanıt: Mesajınızı insani anlamda anlamıyorum!Haberi Görüntüle

 

"BARINAK İÇİN SAHADAYIZ"

Daha sonra Instagram hesabından 'Acıyaman' mesajı ile bir video yayınlayan sanatçı, ildeki son durum hakkında bilgi verdi ve 'yardım' vurgusu yaptı:

Adıyaman'da arama kurtarma çalışmaları bitmek üzere. Depremin ikinci gününde kalabalık olan şehir gittikçe yalnızlaşıyor. Barınak için her güm ekibimle sahadayız. Özel insanlara çadır, battaniye, soba ulaştırmaya devam ediyoruz. Buradaki acılı insanlar hangi şartlarda nasıl yaşıyorlarsa, biz de onlarla aynı şartlarda yaşamaya çalışıyoruz. Araçların içinde, sokaklarda ateş başlarında sabahı bekliyoruz. İnsanlar kayıplarına ağlıyor, insanlar hala canının derdindeler. Lütfen yardım etmeye devam edin.

Mahsun Kırmızıgül: Ben hayatımda bu kadar sarsılmadım

class="medyanet-inline-adv">

"ÖLENE KADAR UNUTMAYACAĞIM"

Adıyaman'da 12 gün geçiren Kırmızıgül son olarak duygularını paylaştı:

Adıyaman’da 12 gece enkazlarda, umut bekleyenlerin yanında, soğuk sokalarda, çadırların yanında, parklarda, köylerde, mezralarda insanların acı dolu çığlıklarını dinledim. Ağladık ve sarıldık birbirimize. Ben hayatımda bu kadar sarsılmadım. Bu felaketi ölene kadar unutamayacağım.

Mahsun Kırmızıgül: Ben hayatımda bu kadar sarsılmadım

 

 

Ece Erken'den Taha Duymaz paylaşımı: Ne kadar güzel yürekli bir çocukmuş

Ece Erken'den Taha Duymaz paylaşımı: Ne kadar güzel yürekli bir çocukmuşHaberi Görüntüle

 

 

 

ALINTI KAYNAK: https://www.milliyet.com.tr/cadde/mahsun-kirmizigul-ben-hayatimda-bu-kadar-sarsilmadim-6906353

YORUM YAZ