Kripto para birimleri nasıl bu kadar etkileyici seviyelere yükseldi? Big Eyes Coin, Bitcoin ve Ethereum Gerçek Örneklerdir - Son Dakika Teknoloji Haberleri

19.02.2023 - Pazar 15:59

BİG EYES COİN - YAPIM AŞAMASINDAKİ BİR BAŞARI HİKAYESİ

Big Eyes Coin (BIG), Ethereum ağında çalışacak şekilde ayarlanmış, taze yüzlü kedi temalı bir meme kripto para birimidir. Zaten popüler olan kripto para, yalnızca ön satışında olmasına rağmen 17,6 milyon doları aştı ve erken yatırımcılar BIG'in piyasaya sürülmesini beklemekte zorlanıyor. Kendi hayır kurumu cüzdanının da aralarında bulunduğu kapsamlı bir heyecan verici planlar ve özellikler listesiyle bu meme coin kripto rekorlarını kırmaya hazır.

Big Eyes Coin, kullanıcıları için değer oluşturmak ve onlara değerli hizmetler sunmak için yerleşik DeFi işlevlerinden yararlanıyor. Yeni token meme paralarının halihazırda sahip olduğu medya varlığından faydalanacak şekilde ayarlandı ve BIG, Sushi Crew adlı NFT kulübüyle de yatırımcıları bolca etkiliyor.

Big Eyes Coin şu anda, erken yatırımcıların LAUNCHBIGEYES200 kodunu kullanarak katılabileceği yeni bir lansman bonusu teklifine sahip. Bu, alıcılara tokenlerına ek olarak yüzde 200 bonus verir.

Big Eyes Coin, köpeklerin birbirini yediği bir dünyayı dönüştürüyor ve bir kedinin merkez sahneye çıkmasına izin veriyor. Ethereum ve Bitcoin, erken aşamadaki yatırımın neden faydalı olduğunun en iyi örnekleridir ve Big Eyes Coin ön satışı, finansal başarı arayanlar için yeni bir fırsat.

ALINTI KAYNAK: https://www.ntv.com.tr/teknoloji/kripto-para-birimleri-nasil-bu-kadar-etkileyici-seviyelere-yukseldi-big-eyes-coin-bitcoin-ve-ethereum-gercek-orneklerdir,-BGE3l2_LU-agDAiUBSAuA

YORUM YAZ