Kripto Devleri Bitcoin ve Ethereum Uyanırken, Big Eyes Coin Son Yılların En Büyük Ön Satışını Gerçekleştirdi! - Son Dakika Teknoloji Haberleri

18.02.2023 - Cumartesi 09:44

Bitcoin (BTC) ve Ethereum’daki (ETH) yükseliş, Big Eyes Coin (BIG) gibi henüz ön plana çıkma şansı bulamamış pek çok gelecek vaat eden kripto para birimleri için de olumlu olarak görülüyor. Çünkü Big Eyes Coin (BIG) gibi mücevherler erken bir aşamada kesinlikle fırlama potansiyeline sahip.

Bu yazıda, iki kripto piyasasının iki devasa gücü Bitcoin ve Ethereum arasındaki farkları tartışacağız. Ayrıca, en yeni kripto projelerinden biri olan Big Eyes Coin'i (BIG) ve sunduğu fırsatlar konusunda neden heyecan duymanız gerektiğini açıklayacağız.

BITCOIN VE ETHEREUM- DİNAMİK İKİLİ

Bitcoin (BTC) olarak bilinen ilk kripto para birimi, 2009 yılında anonim bir yaratıcı olan Satoshi Nakamoto tarafından üretildi. BTC, uçtan uca ağ işlemi sayesinde kullanıcıların merkezi makamlara ihtiyaç duymadan para transfer edebilmesi için tasarladı. Kripto para biriminin işlemleri, zorlu matematiksel problemlerin çözülmesini içeren madencilik süreci aracılığıyla onaylanıyor. Bitcoin'in (BTC) özellikle, sınırlı bir 21 milyon madeni para arzı bulunuyor, bu da onu kıt bir varlık haline getiriyor. Söz konusu durum "Bitcoin dijital altındır" ifadesini ortaya çıkardı. Bitcoin arzı giderek daha nadir hale geldikçe, BTC bir değer saklama aracı olarak hareket edecek ve yükselmeye devam edecek.

2015 yılında Vitalik Buterin tarafından piyasaya sürülen Ethereum (ETH) ise genellikle kriptonun sıvı gümüşü olarak adlandırılıyor. Ethereum (ETH), Bitcoin’den (BTC) farklı bir amaç için oluşturulmuş bir DeFi (Merkeziyetsiz Finans) parası olarak faaliyet gösteriyor. Ethereum (ETC), Merkezi olmayan uygulamalar ve akıllı sözleşmeler oluşturmak için bir platform olarak tasarlandı ve o zamandan beri yüzlerce kripto para biriminin temeli oldu.

Bununla birlikte Ethereum (ETC), kendi blok zincirini kullandığı ve kendi programlama diline sahip olduğu için Bitcoin'den (BTC) daha uyarlanabilir bir kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Ethereum'un (ETC) Bitcoin (BTC) gibi kalıcı bir tedarik sınırı bulunmuyor, ancak çıkarılabilecek ETH sayısında yıllık bir sınır var.

Diğer taraftan, kripto dünyasında geniş çapta üzerinde anlaşmaya varılan bir şey varsa o da Bitcoin (BTC) ve Ethereum'un (ETC) uzun vadede değer kazanmaya devam edeceği… Bitcoin (BTC), Ethereum (ETC) ve diğer pek çok tanınmış kripto para zirveye doğru yaklaşırken, 100 kat kazanç sağlayabilen yepyeni bir cevhere bir göz atalım!

Kripto Devleri Bitcoin ve Ethereum Uyanırken, Big Eyes Coin Son Yılların En Büyük Ön Satışını Gerçekleştirdi! - 1

Big Eyes Coin (BIG), tutkulu bir kedi aşığı topluluğu tarafından desteklenen, gerçek dünya yardımcı programına sahip yepyeni bir kripto para olarak ün kazandı. Big Eyes Coin (BIG), ön satışta 20 milyon doları aşarak son 2 yılın en büyük kripto ön satışını gerçekleştirdi. Bu durum göz önüne alındığında, Big Eyes Coin’in (BIG) piyasaya sürüldüğünde, bu kripto paranın başarısının ne kadar büyük olacağı görülebiliyor. Dahası, Big Eyes Coin’in (BIG) hırslı bir şekilde ön satışta 50 milyon dolar toplamayı hedefliyor.

Daha da heyecan verici olan şey, LAUNCHBIGEYES200 promosyon koduyla son 2 yılın en büyük kripto ön satışında siz de yer alabilirsiniz. Bu promosyon kodu, yatırım yapmaya karar verdiğinizde size yüzde 200'lük büyük bir kazanç sağlıyor. Örneğin, 100$ yatırım yapmaya karar verdiyseniz, 300$ değerinde BIG token elde edersiniz ve bu size büyük bir avantaj sağlar. Ancak, bu promosyon kodunu kullanmak için sadece birkaç gün kaldı, bu yüzden hızlı hareket edin!

Bunların yanı sıra Big Eyes Coin (BIG) ekibi, kendi NFT koleksiyonu lansmanını duyurduğundan ve önemli özel etkinliklere ev sahipliği yapmayı planladığından, pek çok heyecan verici fırsat şimdiden kendini gösteriyor!

ÖZET

Özetle, hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETC), oyundaki devlerdir ve açıkça farklı kullanım durumlarına sahip olmalarına rağmen, her ikisi de kendi başlarına dünya için inanılmaz derecede değerlidir. Bitcoin, başlangıçta olması amaçlanan ödeme sisteminden ziyade, giderek artan bir şekilde bir değer deposu olarak görülüyor. Ethereum ekibi, ETH'nin işlevselliğini geliştirmeye ve genişletmeye devam ederken, onu ne kadar ileri götürebileceklerini söylemek mümkün değil! Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) olan hakimiyetinizi artırırken, özellikle bu kadar erken bir aşamada portföyünüzü Big Eyes Coin (BIG) gibi yepyeni cevherlerle çeşitlendirmek çok önemlidir. Burası hızla yükselen kazançları görebileceğiniz yerdir!

BİLGİ İÇİN: https://bigeyes.space/

ALINTI KAYNAK: https://www.ntv.com.tr/teknoloji/kripto-devleri-bitcoin-ve-ethereum-uyanirken-big-eyes-coin-son-yillarin-en-buyuk-on-satisini-gerceklestirdi,9mGs2Q2Ow0GT2sDhOqoAHw

YORUM YAZ