Kardeşi Taha Duymaz’ın mezarı başından paylaştı: Nurlar içinde uyu - Magazin Haberleri

20.02.2023 - Pazartesi 19:29

Instagram'a yemek videoları çeken ve bu sayede fenomen haline gelen Taha Duymaz, Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve Hatay'ı da etkileyen 7.7 büyüklüğündeki deprem sebebiyle enkaz altında kalmıştı. Deprem günü halasının evinde olduğu bilinen fenomen ismin aradan 12 gün geçtikten sonra kardeşleriyle birlikte cansız bedenine ulaşılmıştı.

class="medyanet-inline-adv">

"AZ YAŞAYACAĞIMI DÜŞÜNÜYORUM"

Depremde enkaz altına kalarak hayatını kaybeden fenomen Taha Duymaz’ın geçtiğimiz yıllarda çektiği bir videosu da gündem olmuştu. 19 yaşındaki genç ismin “Gelecekteki planların ne?” sorusu üzerine söylediği sözleri yürekleri dağladı. Duymaz soruya; "Ben geleceği görmüyorum yarına kadar kalır mıyım bilmiyorum. Ben bu kafadayım az yaşayacağımı düşünüyorum, geleceğe dair planlar kurmak istemiyorum. Hayal kursaydım aileme bakmaya devam ederdim" yanıtını verdi.

Kardeşi Taha Duymaz’ın mezarı başından paylaştı: Nurlar içinde uyu

“İYİ BİR AŞÇI OLMAK İSTİYORUM”

19 yaşında olan Taha Duymaz, hayalini ise “Yemek yapmayı çok seviyorum. Kendimi en iyi şekilde geliştirerek çocukluk hayalim olan iyi bir aşçı olmak istiyorum" sözleriyle ifade etmişti.

Kardeşi Taha Duymaz’ın mezarı başından paylaştı: Nurlar içinde uyu

class="medyanet-inline-adv">

MEZARINI PAYLAŞTI

Afetin 12'nci gününde cansız bedenine ulaşılan Taha Duymaz'ın mevlidinden görüntü paylaşan kardeşi daha sonra da Taha ve Melek'in mezarını paylaştı.

Kardeşi Taha Duymaz’ın mezarı başından paylaştı: Nurlar içinde uyu

"KİMSEYE BU ACIYI YAŞATMASIN"

Abla Semiha Duymaz Instagram hesabı üzerinden Taha Duymaz'dan geri kalanları paylaştı. Taha'ya ait olan bir telefonu çeken Semiha Duymaz fotoğrafa, "Dilerim Allah'tan Allah'ım kimseye bu acıyı yaşatmasın" notunu düştü.

Kardeşi Taha Duymaz’ın mezarı başından paylaştı: Nurlar içinde uyu
CZN Burak: Söz veriyorum sizi hiç mahcup etmeyeceğim

CZN Burak: Söz veriyorum sizi hiç mahcup etmeyeceğimHaberi Görüntüle

Demet Özdemir'den maden işçilerine teşekkür: Sizi unutmayacağız

Demet Özdemir'den maden işçilerine teşekkür: Sizi unutmayacağızHaberi Görüntüle

ALINTI KAYNAK: https://www.milliyet.com.tr/cadde/kardesi-taha-duymazin-mezari-basindan-paylasti-nurlar-icinde-uyu-6906451

YORUM YAZ