Kanal D'nin yeni dizisi 'Veda Mektubu' başlıyor - Magazin Haberleri

20.02.2023 - Pazartesi 18:26

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar’ın yer aldığı Kanal D'nin yeni dizisi 'Veda Mektubu' yayınlanan tanıtımları ile büyük beğeni kazanmıştı.

class="medyanet-inline-adv">

Bir mektupla ayrılan Alanur (Nurgül Yeşilçay) ve Ziya’nın (Selim Bayraktar) yolları yıllar sonra çocuklarının birbirlerine aşık olması ile kesişir. Çocukları üzerinden ikili arasında büyük bir hesaplaşma yaşanırken Ziya ve Alanur’un ayrılıklarında rol oynayan Seher, oğluna söz geçirip onu düştüğü aşktan vazgeçirebilecek midir?

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş’ın oturduğu hikayesini Gamestory, senaryosunu ise Deniz Akçay’ın kaleme aldığı Veda Mektubu’nun oyuncu kadrosunda; Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan ve Elena Viunova gibi başarılı isimlerde yer alıyor.

Kanal Dnin yeni dizisi Veda Mektubu başlıyor

Zengin oyuncu kadrosunun yanı sıra kalplere dokunan hikayesi ile de çok konuşulacak olan Veda Mektubu 27 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’de Kanal D’de…

Kanal D’nin yeni dizisi 'Veda Mektubu'nun ilk tanıtımı yayınlandı

Kanal D’nin yeni dizisi 'Veda Mektubu'nun ilk tanıtımı yayınlandıHaberi Görüntüle

ALINTI KAYNAK: https://www.milliyet.com.tr/cadde/kanal-dnin-yeni-dizisi-veda-mektubu-basliyor-6906514

YORUM YAZ