Haberler: Gizem Karaca hayat normale dönmüş gibi paylaşım yapanlara tepki gösterdi - Magazin Haberleri

20.02.2023 - Pazartesi 04:11

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler 10 ilimizi etkiledi. Binlerce binanın yıkıldığı, on binlerce vatandaşın yaşamını yitirdiği deprem felaketi sonrası tüm Türkiye seferber oldu. Bölgeye yardım ulaştırmaya çalışan ünlü isimlerden biri de Gizem Karaca oldu.

class="medyanet-inline-adv">

"NE HAYATLAR TEKRAR KURULMAYA ÇALIŞILIYOR"

AHBAP Derneği ile günlerdir afet bölgesinde olan ünlü oyuncu, 6 Şubat'ta yaşanan deprem felaketi sonrası sosyal medyada yapılan bazı paylaşımlara yönelik tepkisini Instagram hesabından dile getirdi.

Gizem Karaca isyan etti: Bu kadar kolay olamaz

Normalleşme ayağına bu kadar saçma, bu kadar rahat hikâyeler paylaşamazsınız. Bu kadar kolay olamaz. Kimler neler yaşıyor, ne hayatlar tekrar kurulmaya çalışılıyor, ne yaralar sarılmaya çalışılıyor. Bir süre daha burayı onlar için verimli kullansak olmaz mı? Gerçekten çok mu zor bir süre daha yediğinizi, içtiğinizi, kuaförde fönlü saçlarınızı, aynada kıyafetinizi, sporunuzu oranızı buranızı göstermemeniz?

"İYİ Mİ HİSSETTİRİYOR HIZLICA NORMALLEŞMEK?"

Size hayran olan belki binlerce insan var evlerinden çıkmak zorunda kalan ve senin o 'güzel' hayatını takip eden. İyi mi hissettiriyor onlara manevi destek olmak varken böyle hızlıca 'normalleşmek'. İşletmeleri bir noktada anlayabiliyorum, ticaretine devam etmeli ama bu da yine daha hassas bir geçiş olmasa mı? Bunun bence bir adabı vardır. Bir süre lütfen dikkat edelim. Çok zor olmamalı. Benim düşüncem!

Gizem Karaca isyan etti: Bu kadar kolay olamaz
Işın Karaca'dan velilere uyarı! 'Bu sorular pek çok travmayı tetikler'

Işın Karaca'dan velilere uyarı! 'Bu sorular pek çok travmayı tetikler'Haberi Görüntüle

Taha Duymaz'ın enkazdan çıkan eşyaları kahretti!

Taha Duymaz'ın enkazdan çıkan eşyaları kahretti!Haberi Görüntüle

ALINTI KAYNAK: https://www.milliyet.com.tr/cadde/gizem-karaca-isyan-etti-bu-kadar-kolay-olamaz-6905653

YORUM YAZ