Ezgi Şenler: Başımızın üstünde yeriniz var - Magazin Haberleri

20.02.2023 - Pazartesi 16:20

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen şiddetli depremler nedeniyle acı haberler gelmeye devam ederken, on binlerce vatandaşımız da evsiz kaldı. Türk halkı; hayatını kaybeden ailelerini, dostlarını, evlerini ve kurulu düzenlerini arkalarında bırakıp, güvenli bölgelere göç eden vatandaşların yaralarını sarmak için tek yürek oldu.

class="medyanet-inline-adv">

Ünlü isimler de deprem felaketine kayıtsız kalmadı. Bu isimlerden biri de Ezgi Şenler oldu. Hatay'dan göç etmek zorunda zorunda kalan bir depremzedenin 31 plakalı aracını trafikte görüp, selam veren oyuncu, yaşadığı olayı sosyal medya hesabından paylaştı.

Ezgi Şenler: Başımızın üstünde yeriniz var

"KALİM HALA ACIYOR"

Bugün kırmızı ışıkta 31 plaka bir araç gördüm. Camı açıp 'Geçmiş olsun' dedim. Amca teşekkür ettikten sonra 'Artık evimiz yok, Ankara'ya geldik' dedi. 'Hoş geldiniz' dedim. Başımızın üstünde yeriniz var. Kalbim hâlâ acıyor. Beraber iyileşeceğiz. Biz buradayız.

Ezgi Şenler: Başımızın üstünde yeriniz var

"MİSAFİR ETMEK İSTEDİM, YEŞİL IŞIK YANDI"

Ünlü oyuncu, bir takipçisinin "Keşke davet edip, misafir etseydiniz. Kalp acısına çok fayda ederdi" yorumuna, "Çok istedim ama yeşil yandı. Hatta numaramı küçük kartlara yazıp, arabaya koymayı planlıyorum. Gördüğümde vermek 'Biz buradayız' demek için" karşılığını verdi.

Taha Duymaz'ın enkazdan çıkan eşyaları kahretti!

Taha Duymaz'ın enkazdan çıkan eşyaları kahretti!Haberi Görüntüle

CZN Burak: Söz veriyorum sizi hiç mahcup etmeyeceğim

CZN Burak: Söz veriyorum sizi hiç mahcup etmeyeceğimHaberi Görüntüle

ALINTI KAYNAK: https://www.milliyet.com.tr/cadde/ezgi-senler-basimizin-ustunde-yeriniz-var-6905518

YORUM YAZ