DSİ personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? DSİ personel alımı sonuçlarında son durum - Son Dakika Türkiye Haberleri

20.02.2023 - Pazartesi 19:35

DSİ PERSONEL ALIMI SONUÇLARINA İLİŞKİN DUYURU

DSİ resmi internet adresi üzerinden yapılan açıklamada;
​

"06/02/2023 tarihinde merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesi olan deprem felaketi, yıkıcı etkisini gösterdiği 10 ilimizle birlikte birçok ilimizi de etkilemiştir.

Genel Müdürlüğümüzce 17/01/2023 tarihinde merkez ve taşra teşkilatlarımızın tamamında toplam 1.273 sözleşmeli personel alımı için ilana çıkılmıştır. Başvuranlar arasında deprem bölgesinde yaşayanların da bulunduğu göz önünde bulundurularak hak kayıplarının önlenmesi ve herhangi bir mağduriyete yol açılmaması amacıyla 7 Şubat 2023 tarihinde açıklanması öngörülen başvuru sonuçlarının açıklanması ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarih Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü resmi internet sitesinde www.dsi.gov.tr ayrıca bildirilecektir.

Deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun, geçmiş olsun." denildi. 

ALINTI KAYNAK: https://www.ntv.com.tr/turkiye/dsi-personel-alimi-sonuclari-ne-zaman-aciklanacak-dsi-personel-alimi-sonuclarinda-son-durum,uhdAkqFhDkiifGIJIc1KyA

YORUM YAZ