Derya Uluğ: Kaybedilen canları, ayakta durmaya çalışan insanları unutmayacağım - Magazin Haberleri

20.02.2023 - Pazartesi 02:06

Türkiye, 6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık yıkıcı depremlerin yaralarını sarmaya çalışıyor. Kahramanmaraş'ın yanı sıra Malatya, Gaziantep, Hatay, Adana, Kilis, Adıyaman, Diyarbakır, ve Osmaniye, Elazığ ve Şanlıurfa'yı da etkileyen depremler sonrası acı haberler gelmeye devam ediyor.

class="medyanet-inline-adv">

ÜNLÜ İSİMLER TEK YÜREK

Toplam 11 ilde yıkıma yol açan felaket sonrası sanat camiası tek yürek oldu. Bağış ve yardım çağrıları için sosyal medya hesaplarını kullanan ünlüler, 6 Şubat'tan bu yana pek çok paylaşım yaptı.

Derya Uluğ: Kaybedilen canları, ayakta durmaya çalışan insanları unutmayacağım
Işın Karaca'dan velilere uyarı! 'Bu sorular pek çok travmayı tetikler'

Işın Karaca'dan velilere uyarı! 'Bu sorular pek çok travmayı tetikler'Haberi Görüntüle

INSTAGRAM SAYFASINDAN PAYLAŞTI

Bu isimlerden biri de ünlü şarkıcı Derya Uluğ oldu. Son olarak 1.1 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabının hikayeler bölümünden bir yaz yayınlayan 36 yaşındaki Uluğ, takipçilerini duygulandırdı.

Derya Uluğ: Kaybedilen canları, ayakta durmaya çalışan insanları unutmayacağım

YIKILMIŞ BİR EVİN FOTOĞRAFINI YAYINLADI

Yıkılmış bir evin fotoğrafını paylaşan şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

Felaketi yaşayanların, içlerinde büyüyen kocaman acıları saklayıp ne kadar metanetli durduklarını, çocukların bir oyunla, bir oyuncakla bile o çaresizlikte gülümseyebildiğini, büyüklerin anlatmaya, konuşmaya ihtiyacı olduğunu, hem enkazlarda hem ihtiyaçlarda halkın halka karşılıksız, gönülden yardım ettiğini ve depremzedelerin müteşekkir olduğunu, fotoğraflar ve videolarla anlatılamayacak şekilde yıkılmış, yok olmuş şehirleri, Hatay'ın tüm çaresizlikler içindeki dik duruşunu, kaybedilen canları, cananları ve burada ayakta durmaya çalışan insanları unutmayacağım.

Derya Uluğ: Kaybedilen canları, ayakta durmaya çalışan insanları unutmayacağım

"NORMAL HAYATLARINA DÖNENE KADAR UNUTTURMAYALIM"

Ünlü isim, mesajını; "Oradaki insanları, onlar normal hayatlarına dönene kadar unutmayalım, unutturmayalım..." sözleriyle noktaladı.

Ezgi Şenler: Başımızın üstünde yeriniz var

Ezgi Şenler: Başımızın üstünde yeriniz varHaberi Görüntüle

ALINTI KAYNAK: https://www.milliyet.com.tr/cadde/derya-ulug-kaybedilen-canlari-ayakta-durmaya-calisan-insanlari-unutmayacagim-6905633

YORUM YAZ