Cinsel hayatını açık açık anlatmıştı... Hamile olan Emily Atack'ın çocuğun babası merak ediliyordu! Bebeğin babası öyle biri çıktı ki: Meğer üvey...

04.01.2024 - Perşembe 02:02

İngiliz oyuncu Emily Atack cinsel hayatına dair itiraflarıyla gündeme gelmişti. Barda tanıştığı bir adam ve onun eşiyle üçlü ilişki yaşadığını açık açık anlatan oyuncu sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor.

Bebeğinin karnını gösteren siyah beyaz bir fotoğraf paylaşan 34 yaşındaki Emily, 1 milyon takipçisine beş aylık hamile olduğunu ve Nisan ayında doğum yapacağı söyledi.

Oyuncu paylaşımında, "Herkese Merhaba, biraz zaman oldu ama bazı haberler ile geri döndüm. Bir bebeğimiz olacağını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum!! Hiç bu kadar mutlu ve aynı anda bu kadar dehşete düşmemiştim. Lütfen bana iyi davranın. Her gün heyecan, korku, neşe, histeri ile karışık, üstüne çok fazla kusma - biraz da Alton Towers'da akşamdan kalma bir şekilde unutulmuş gibi. Vücudumu böyle çılgın bir seviyede tanımalıyım. Bana çok şey verilenin kıymetini bilmemi sağladı, büyüttüğüm küçük mürekkep balığının yuvası olması için elimden geleni yapıyorum. Bebeğin fıstık ezmesi ve reçelli sandviçlerle dolu bir döşeğe yaslandığını ve daha fazla çikolata düğmesi istediğini hissedebiliyoruz. Tüm bunları size yazdığım için çok mutluyum. Yıllar boyunca hep yanımda oldun, annemin dönemine girmemi izlemek için yanımda ol. Aman Tanrım! Hadi gidelim" ifadelerini kullanmıştı.

emily

Daily Mail'in haberine göre, Emily Atack'ın yeni erkek arkadaşının ve doğmamış bebeğinin babasının onun üvey kuzeni Dr. Alistair Garner olduğu iddia edildi.
Emily ve Alistair kısa süre önce bebeklerinin gelişine hazırlanmak için birlikte ev hazırladılar.

Mynet’te ilginizi çeken kategorileri özelleştirin ve kendiniz için kişiselleştirin…
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ünlü oyuncudan karnı burnunda ilk paylaşım!Ünlü oyuncudan karnı burnunda ilk paylaşım!
Aralıklı oruçla zayıflamıştı! Melisa Döngel'in iddialı tarzı dikkat çekti!Aralıklı oruçla zayıflamıştı! Melisa Döngel'in iddialı tarzı dikkat çekti!
Bomba iddia: Hande Erçel o dizi için imaj değiştirdi!Bomba iddia: Hande Erçel o dizi için imaj değiştirdi!

ALINTI KAYNAK: https://www.mynet.com/cinsel-hayatini-acik-acik-anlatmisti-hamile-olan-emily-atack-in-cocugun-babasi-merak-ediliyordu-bebegin-babasi-oyle-biri-cikti-ki-meger-uvey-491368-mymagazin

YORUM YAZ