'Alemin Kıralı'nın Oben'i Birsu Demir'den 'normalleşme' isyanı: Yazık be! - Magazin Haberleri

21.02.2023 - Salı 14:41

Önce Kahramanmaraş ardından Hatay'da meydana gelen şiddetli depremler sonrası tüm Türkiye kayıplarının yasını tutuyor. Asrın felaketi, 10 ilimizde büyük yıkıma yol açtı. Herkes, afet bölgesindeki vatandaşlar için kolları sıvadı. Ünlüler dünyasının tanınmış simaları da depremzedeler için tek yürek oldu.

class="medyanet-inline-adv">

Deprem felaketinin üzerinden 15 gün geçerken, normalleşme tartışmaları da gündeme geldi. Birçok kişi sosyal medya hesaplarından normal yaşantılarına dair paylaşımlar yapmaya başladı.

Birsu Demir: Hepimiz adına insanlığımdan utanıyorum

GENÇ OYUNCU İSYAN ETTİ!

Yardım kampanyalarına destek veren isimlerden olan Birsu Demir, 'normalleşme' haline isyan etti. 23 yaşındaki oyuncu, Instagram gönderisi ile adından söz ettirmeyi başardı.

Birsu Demir: Hepimiz adına insanlığımdan utanıyorum

"NASIL STORY PAYLAŞMAYA DEVAM EDEBİLİYORSUNUZ?"

İşte bir dönemin çocuk oyuncularından, Alemin Kıralı'nın Oben'i Birsu Demir'in "Hepinizin adına insanlığımdan utanıyorum" dediği paylaşımı...

Kimseye saldırmak istemiyorum ama bir gün de çoluğunuzu çocuğunuzu, yediğinizi, içtiğinizi, gittiğiniz tatili görmesek olur be. Evet, ben de hayatıma devam ediyorum (etmek zorundayız!). Ama her gün acı içinde molozun altında kalmış, donarak ölmüş, günlerce yardım beklemiş, ailesinin çocuğunun cenazesine ulaşamamış, enkazın altından sevdiğinin parçalarını toplayan insanları gördükten sonra nasıl story koymaya devam edebiliyorsunuz, çok ilginç ya. Şu günlerde sosyal medya evsiz, yurtsuz, zor durumda olan insanlar için kullanılacakken senin keyif yapan hallerini görmek istemiyorum! Bir de siz benim eşim dostumsunuz. Yazık be! Hepimiz adına insanlığımdan utanıyorum.

Birsu Demir: Hepimiz adına insanlığımdan utanıyorum
Deprem haberini alan Survivor yarışmacıları gözyaşlarına boğuldu

Deprem haberini alan Survivor yarışmacıları gözyaşlarına boğuldu Haberi Görüntüle

'Kim Milyoner Olmak İster'de büyük ödülü kazanan Arda Ayten'in evinin son hali

'Kim Milyoner Olmak İster'de büyük ödülü kazanan Arda Ayten'in evinin son haliHaberi Görüntüle

ALINTI KAYNAK: https://www.milliyet.com.tr/cadde/birsu-demir-hepimiz-adina-insanligimdan-utaniyorum-6906998

YORUM YAZ