Şenay Gürler: Antakya hayalimdeki şehirdi, şimdi paramparça! - Magazin Haberleri

21.02.2023 - Salı 11:28

Türkiye, tek yürek halinde 6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık depremlerin yaralarını sarmaya çalışırken; bu kez Hatay'da şiddetli depremler sarsıntılar yaşandı.

class="medyanet-inline-adv">

AFAD, 20 Şubat Pazartesi akşamı merkez üssü Hatay'ın Defne ilçesi olan 6.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu. Daha sonra en büyüğü 5.8 olan çok sayıda artçı sarsıntı da kaydedildi.

Şenay Gürler: Antakya hayalimdeki şehirdi, şimdi paramparça

"ŞİMDİ ÇOĞU YAŞAMIYOR NE YAZIK Kİ"

Oyuncu Şenay Gürler, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile art arda yaşanan depremler sonrası duygularını dile getirdi.

Şenay Gürler: Antakya hayalimdeki şehirdi, şimdi paramparça

Antakya’da oyunum vardı. Sonra İskenderun, Mersin ve Adana. Çok heyecanlıydım, bir yıl sonra Antakya’ya gideceğim için. Programlar yaptık. 10 ay yaşadık orada. Ben hayatımda bu kadar farklı kültürlerin, insanların, dini inançların iç içe geçtiği, başka bir şehirde yaşamadım daha önce. Cami ve kilise neredeyse yan yanaydı. Birbirlerine nasıl saygılı olduklarını gördüm. Çok güzel insanlarla tanıştım, her anını coşkuyla yaşayan. Pırıl pırıl insanlar. Şimdi çoğu yaşamıyor ne yazık ki. Her an sürprizle karşılaşabileceğim hayalimdeki şehirdi Antakya. Benim İstanbul’dan sonra işte yaşayabileceğim dediğim yerdi. Farklıydı, çok farklıydı. Şimdi paramparça, acı hem de çok acı yüklü, İçim o kadar çok acıyor ki. Kaybettiğimiz insanlara, o güzelim şehrin geldiği hale. Acının yanında öfke de var, isyan da var içimde. 'Nasıl ya, nasıl?' diye çığlık atıyorum. Unutmayacağım, unutmayacağım, unutmayacağım.

'Kim Milyoner Olmak İster'de büyük ödülü kazanan Arda Ayten'in evinin son hali

'Kim Milyoner Olmak İster'de büyük ödülü kazanan Arda Ayten'in evinin son haliHaberi Görüntüle

Hadise: Allah'ım bu felaket artık bitsin!

Hadise: Allah'ım bu felaket artık bitsin!Haberi Görüntüle

ALINTI KAYNAK: https://www.milliyet.com.tr/cadde/senay-gurler-antakya-hayalimdeki-sehirdi-simdi-paramparca-6906869

YORUM YAZ