İbrahim Tatlıses, Bodrum'da 5 dairesini depremzedelere açtı - Magazin Haberleri

21.02.2023 - Salı 15:41

Türkiye'nin Doğu, Güneydoğu, Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz bölgeleri, 6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen iki büyük depremle sallandı. Binlerce kaybın olduğu büyük felaket, ünlüler camiasına da yas getirdi.

class="medyanet-inline-adv">

Türkiye'yi sarsan depremlerin ardından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yeni başlattıkları "Evim Yuvan Olsun" kampanyası ile hayırseverlerin evlerini depremzedelere bedelsiz ya da uygun şartlarda kiralayabileceklerini bildirdi.

'EVİM YUVAN OLSUN'

Oktay açıklamasında "Türkiye'de yaşayıp ikinci evi olan ya da yurt dışında yaşayıp Türkiye'de ikinci evi olan, kullanmadıkları evlerini veya yazlık evlerini depremzede ailelerin kullanımına bedelsiz olarak sunmak veya evlerini uygun şartlarda depremzede ailelerin oturması için kiralamak isteyen hayırseverlerimiz, gönül rahatlığıyla evimyuvanolsun sitesinden başvurabilirler" dedi.

İbrahim Tatlıses, Bodrumda 5 dairesini depremzedelere açtı
Dilan Çıtak Tatlıses Bodrum'daki evini depremzedeler için açtı

Dilan Çıtak Tatlıses Bodrum'daki evini depremzedeler için açtıHaberi Görüntüle

BODRUM'DAKİ 5 DAİRESİNİ AÇTI 

İbrahim Tatlıses bu çağrıdan sonra kızı Dilan Çıtak gibi hemen harekete geçti. Tatlıses, Bodrum'daki 5 dairesini Evim Yuvan Olsun kampanyası için açtı.

İbrahim Tatlıses, Bodrumda 5 dairesini depremzedelere açtı

class="medyanet-inline-adv">

 "YARALARI SARMA ZAMANI"

İbrahim Tatlıses, "Evim Yuvam Olsun kampanyasına katılın. Şimdi yaraları sarma zamanı. Ben de Bodrum'daki 5 dairemi depremzedelere açtım. İmkanınız varsa siz de açın" dedi.

İbrahim Tatlıses, Bodrumda 5 dairesini depremzedelere açtı
Mahsun Kırmızıgül: Halkla acının en dibini yaşıyoruz

Mahsun Kırmızıgül: Halkla acının en dibini yaşıyoruzHaberi Görüntüle

ALINTI KAYNAK: https://www.milliyet.com.tr/cadde/ibrahim-tatlises-depremzedeler-icin-bodrumda-bes-tane-evini-acti-6906860

YORUM YAZ