Haberler: Meryem Uzerli'den takipçisine yanıt! - Magazin Haberleri

20.02.2023 - Pazartesi 08:25

Türkiye, 6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık yıkıcı depremlerin yaralarını sarmaya çalışıyor. Kahramanmaraş'ın yanı sıra Malatya, Gaziantep, Hatay, Adana, Kilis, Adıyaman, Diyarbakır, ve Osmaniye, Elazığ ve Şanlıurfa'yı da etkileyen depremler sonrası acı haberler gelmeye devam ediyor.

class="medyanet-inline-adv">

ÜNLÜ İSİMLER TEK YÜREK

Toplam 11 ilde yıkıma yol açan felaket sonrası sanat camiası tek yürek oldu. Bağış ve yardım çağrıları için sosyal medya hesaplarını kullanan ünlüler, 6 Şubat'tan bu yana pek çok paylaşım yaptı.

Meryem Uzerliden takipçisine yanıt: Mesajınızı insani anlamda anlamıyorum
İlyas Salman ve Müjde Ar’ın rol aldığı filmdeki kaya ikiye bölündü

İlyas Salman ve Müjde Ar’ın rol aldığı filmdeki kaya ikiye bölündüHaberi Görüntüle

SOSYAL MEDYADA ELEŞTİRİLDİ

Bazı ünlü isimler ise 'az paylaşım yaptıkları' gerekçesiyle sosyal medyada eleştirilmekten kurtulamadı. Bu isimlerden biri de, yayınlandığı dönemde ilgiyle izlenen 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli oldu.

Meryem Uzerliden takipçisine yanıt: Mesajınızı insani anlamda anlamıyorum

"İLK SAATLERDE PARA TOPLAYIP GÖNDERDİK"

Uzerli'nin bir paylaşımına, "İnanılmazsın, Hailey Bieber bile senden çok paylaşım yaptı!' yorumu geldi. Bu yorum üzerine isyan eden ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Sizin mesajınızı insani anlamda anlamıyorum. İlk gün bir hikaye paylaştım. Burada hemen ilk saatlerde para toplayıp gönderdik. Lütfen böyle trajik bir durumda insanları sosyal medya üzerinden yargılamayın.

CZN Burak'tan duygulandıran Taha Duymaz paylaşımı

CZN Burak'tan duygulandıran Taha Duymaz paylaşımıHaberi Görüntüle

"GERÇEK HAYATTA NELER YAPILIYOR BİLMİYORSUNUZ"

class="medyanet-inline-adv">

39 yaşındaki Meryem Uzerli, sözlerine; "O zaman sadece ve sadece sosyal medyayı desteklersiniz, arka planda, gerçek hayatta neler yapılıyor bilmediğiniz için" şeklinde devam etti.

Meryem Uzerliden takipçisine yanıt: Mesajınızı insani anlamda anlamıyorum

"BİRBİRİMİZE KIZGIN DEĞİL, DESTEK OLMALIYIZ"

Oyuncu, sözlerini şöyle noktaladı:

Üstelik böyle üzücü bir dönemde birbirimize kızgın değil; destek, sevgi ve el ele olmalıyız insan olarak. Saygılarımla, Meryem.

Ecem Erkek: Seninle böyle tanışmayı istemezdim Hatay

Ecem Erkek: Seninle böyle tanışmayı istemezdim HatayHaberi Görüntüle

ALINTI KAYNAK: https://www.milliyet.com.tr/cadde/meryem-uzerliden-takipcisine-yanit-mesajinizi-insani-anlamda-anlamiyorum-6906194

YORUM YAZ